Rozpoczynamy rekrutację do Naszej szkoły na rok szkolny 2022/2023! Już dziś zapraszamy wszystkich kandydatów do zapoznania się z bogatą ofertą edukacyjną naszej placówki.

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ziemi Krobskiej w Krobi jest szkołą dla młodzieży i  dla dorosłych. Powstał w roku 1997 r. i tworzy swoją tradycję, ale też jest stale unowocześniany. Ma doskonale wyposażone sale lekcyjne z monitorami multimedialnymi, dwie klasopracownie informatyczne, laboratorium chemiczne, dwie pracownie gastronomiczne, nowoczesną pełnowymiarową halę widowiskowo-sportową oraz aulę ze sceną.

ZSOiZ w Krobi współpracuje ze szkołą partnerską w Bad Wörishofen, z uczelniami wyższymi oraz z Jednostkami Wojskowymi w Śremie i Wojskową Komendą Uzupełnień w Lesznie.

To szkoła przyjaźnie wymagająca i bezpieczna. Pracują w niej życzliwi i doświadczeni nauczyciele, którzy stosują atrakcyjne metody i formy nauczania.

Uczniowie biorą udział w wielu konkursach, olimpiadach i zawodach sportowych, uczestniczą w różnych projektach edukacyjnych, mogą rozwijać swoje uzdolnienia i zainteresowania. Wyjeżdżają na zielone i białe szkoły oraz wycieczki. Uczestniczą w akcjach charytatywnych i wolontariacie. Z powodzeniem zdają egzaminy maturalne i potwierdzające kwalifikacje zawodowe, są dobrze przygotowani do kontynuowania nauki na uczelniach wyższych i do wykonywania wybranego zawodu.

Zachęcamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji do szkoły tutaj.

Warto zapoznać się z argumentami, które mówią Naszej szkole na TAK! Wybierz ZSOiZ Krobia bo...

O naszych działaniach dowiesz sie w mediach społecznościowych na szkolnym profilu FANPAGE ZSOiZ Krobia oraz na kanale YOUTUBE.